
Persberichten, routekaarten, advertenties voor lokale media en animaties: in allerlei vormen ondersteunen we Rijkswaterstaat bij de externe communicatie over onderhoudsprojecten in West-Nederland Zuid. Het doel: weggebruikers informeren over de werkzaamheden en bewegen tot het aanpassen van hun reisgedrag. Maar is er voor dat laatste niet meer nodig dan alleen praktische informatie over afsluitingen en omleidingen?
Tijd om het totaalplaatje te laten zien. Waarom is het onderhoud op de Nederlandse snelwegen zo hard nodig en kan het écht niet wachten? Oftewel: wat is het eerlijke verhaal van (de mensen achter) deze onderhoudsopgave? Met storytelling en het 3H-model (Hero, Hub & Hygiene) zorgen we voor synergie in de communicatieboodschap van RWS én voor meer bewustwording onder weggebruikers.
Hanneke Derksen – communicatieadviseur
We verspreiden het eerlijke verhaal via diverse kanalen, waaronder LinkedIn en YouTube. In samenwerking met de internetredactie van RWS tuigden we ook een landingspagina op, genaamd Onderhoud in ‘t kort. Communicatieadviseur Hanneke Derksen is blij met onze samenwerking, net als de teams die de wegwerkzaamheden uitvoeren. En dus zijn wij ook blij!

